Kontakto

NA KONTAKTONI

Nëse dëshironi të na kontaktoni direkt, ju lutemi na telefononi në numrin e telefonit më poshtë.

Adresa

Ahmet Krasniqi 8. Pristina, Kosovo 10000

Kontakti

Mobile: (+383) 038 712 011
Mail: [email protected]

Orari i punës

E hënë - E premte: 08:00 - 20:00
E shtunë: 09:00 - 20:00
E diel: Nuk punojmë

NA DËRGONI EMAIL

Për çdo pyetje dhe paqartësi ju lutemi mos hezitoni të na shkruani e-mail, do t’i përgjigjemi brenda 24 orëve.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Foto
 • SKU
 • Rating
 • Çmimi
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Përshkrimi
 • Përmbajtja
 • Weight
 • Dimenzionet
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso
Lista e dëshirave 0
Hap listën e dëshirave Vazhdo me blerje